CENTRUM Moravia OLOMOUC
Tel.: 585 757 511
E-mail: prodej@mbcm.cz

CENTRUM Moravia Sever OSTRAVA
Tel.: 596 761 111
E-mail: marketing@mbcms.cz

Objednávka zkušební jízdy

Sjednat poradenství.

Chcete se o vozu dozvědět více? Váš nejbližší prodejce Vám rád pomůže – sjednejte si ihned termín schůzky. Stačí vyplnit všechna pole označená (*).

Vyberte svého prodejce.

Osobní údaje
Zvolte prosím typ adresy.

Vyberte ze seznamu vhodné oslovení.

Uveďte prosím své jméno.

Uveďte prosím své příjmení.

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Adresa
Uveďte prosím ulici a č.p.

Uveďte prosím PSČ.

Uveďte prosím město.

Kontaktní údaje
Uveďte prosím své telefonní číslo.

Uveďte prosím, kdy Vás můžeme kontaktovat.

Uveďte prosím platnou emailovou adresu.

V kterém voze smart chcete uskutečnit zkušební jízdu?

Zvolte prosím model smart.

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Prohlášení o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů

Rádi bychom Vám poskytovali individuální informace a poradenství. Proto Vás prosíme o udělení souhlasu s použitím Vašich údajů. Budeme s nimi zacházet důvěrně a s řádnou péčí.

Přečtěte si prohlášení u udělení souhlasu: Souhlasím s tím, aby byly moje kontaktní údaje, údaje o mém vozidle i o využívaných službách zpracovány a použity společností Daimler AG a jejími autorizovanými prodejními a servisními partnery pro informační a poradenské účely o produktech a službách společnosti Daimler AG a s ní spojených firem, jakož i pro zpracování v rámci průzkumu trhu. Pro tyto účely mohou být údaje postoupeny společnosti Daimler AG, vybraným prodejcům a servisním partnerům v rámci prodejní a servisní organizace Daimler i institutům v oblasti průzkumu trhu. Jestliže si nepřejete, abychom Vaše údaje zpracovali a použili, nemůžeme Vás z právních důvodů dále informovat o produktech a službách. Pokud byste chtěli svůj souhlas později odvolat, obraťte se na informační středisko smart infocenter, Postfach 91 59 01, 69915 Mannheim. Jestliže si vůbec nepřejete, abychom Vás kontaktovali, můžete vyjádřit nesouhlas s použitím Vašich údajů pro informační účely o produktech a službách i pro účely průzkumu trhu. Obraťte se prosím na tuto adresu: smart infocenter, Postfach 91 59 01, 69915 Mannheim.

Prohlášení o udělení souhlasu jsem si přečetl/a a souhlasím se zpracováním a použitím mých údajů. Můžete mě kontaktovat tímto způsobem:

Vyberte ano/ne.

Vyberte ano/ne

Vyberte ano/ne.

Neplatný vstup