smart BRABUS

smart BRABUS tailor made.

Ne jenom smart. Můj smart.
Cokoliv, jen ne konvenční: program smart BRABUS tailor made Vám umožní individualizovat Váš smart fortwo dle Vašeho stylu a vkusu a přeměnit ho v opravdu jedinečné vozidlo vyjadřující Vaši individualitu.

Sady individualizace od smart BRABUS tailor made Vám usnadní správný výběr z neomezených možností.

Vyberte si alespoň jednu ze dvou vstupních sad od smart BRABUS tailor made – sadu barvy exteriéru nebo sadu kůže v interiéru – a poté si můžete svůj smart fortwo individuálně přizpůsobit Vašemu přání pomocí dalších sad a detailů.

Spotřeba paliva (kombinovaná) 5,2 až 4,2 l/100 km, emise CO2 (kombinované) 119 až 97 g /km[1]

Od originálního k jedinému svého druhu: smart BRABUS tailor made.

smart - BRABUS tailor made

Vyberte si Váš vlastní smart

Každý člověk je jiný. To je důvod, proč jsme individuální mobilitu posunuli o radikální krok dále. Zvolte si svůj vlastní model smart – od pure až po BRABUS Xclusive – stejně jedinečný jako vy sami.

smart fortwo BRABUS tailor made

Vaše vyjádření zdrženlivosti.
Pro rafinovaně elegantní vzhled.

smart fortwo BRABUS cabrio v tomto příkladu výbavy je zcela ve znamení stylové elegance. Vychází ze sady Kůže tailor made v béžové barvě a sady Barvy tailor made v metalické modré midnight. Elegantní barva exteriéru pokračuje v interiéru na výrazných ozdobných prvcích a kontrastních komponentech a je rovněž obsažena v prošití chrániče kolen a sedadel – pro celkově stylový vzhled s atraktivní zdrženlivostí.

smart fortwo BRABUS tailor made

Ukažte svou sportovní stránku.
Pro silný a dynamický vzhled.

smart fortwo BRABUS cabrio v tomto příkladu výbavy se zaměřuje na výkonný sportovní vzhled. Jeho základem je sada Barvy tailor made s metalickou kovovou barvou gun a sada Kůže v mandarinkové barvě. Zvenku propůjčují vozidlu perfektní sportovní vzhled světlomety s obrubou v titanové barvě a lesklá černá kola z lehkých slitin. Svítivá mandarinková barva v interiéru je výrazným doplňkem díky kontrastu k metalické kovové barvě gun.

Objevte sady smart BRABUS tailor made.

Je Vám k dispozici celá řada atraktivních sad tailor made, které Vám pomohou najít vlastní styl.

smart fortwo BRABUS tailor made – interior materials

Interiér.
Potěšení pro všechny smysly.

Pokračujte s individuálním schématem barev exteriéru také v interiéru. Se sadou Barvy můžete výběrem vhodné barvy zvýraznit ozdobné části a kontrastní komponenty tak, aby spolu barvy exteriéru a interiéru navzájem ladily. Nebo začněte s návrhem interiéru pomocí sady Kůže, která Vám pomůže vybrat si svého favorita z více než stovky barev kůže. Příplatkové výbavy z kůže otevírají ještě více možností: volant čalouněný v kůži oblíbené barvy s prošitím dle Vašeho vkusu. Nebo proč nezvolit celkové sportovní ladění BRABUS v podobě sady Styl?

Interiér

smart fortwo BRABUS tailor made – rims

Exteriér.
Vaše oblíbená barva udává tón.

Máte pro Váš smart fortwo v hlavě určitou barvu? Díky programu smart BRABUS tailor made získávají Vaše nápady konkrétní podobu. Sada barvy tailor made představuje první krok. Další barvy lze použít na bezpečnostní rám tridion, kola z lehkých slitin a plátěnou střechu cabrio. A pokud chcete svému smartu fortwo propůjčit dynamičtější vzhled, můžete zvolit sadu Styl exteriér nebo sadu Světla exteriér.

Exteriér

Startovní signál pro individualitu na míru.

Sny je možné si plnit a vozidla mohou být opravdu osobní a jedinečná. Popusťte uzdu své fantazii a obraťte se na svého prodejce smart s žádostí o podrobnou konzultaci. Váš prodejce Vám poskytne radu a podporu a pomůže Vám vytvořit opravdu velmi individuální smart fortwo. A v krátké době si budete moci sednout za volant Vašeho vysněného vozidla.

smart fortwo BRABUS tailor made – exterior

Rada a plánování.
Zvolte si model smart fortwo dle Vašich přání spolu s prodejcem smart – od pure po BRABUS Xclusive nebo smart fortwo electric drive. Váš prodejce smart Vám poté poradí ohledně kombinace sad smart BRABUS tailor made a individuální volby detailů. Vaše hotová konfigurace smart BRABUS tailor bude zahrnuta do objednávky nového vozidla a tudíž do výrobního procesu.

Realizace.
Vaše osobní konfigurace vozidla bude vyrobena s velkou pozorností věnovanou detailům a dokonalému řemeslnému zpracování – cílem je preciznost a přesnost montáže. V závislosti na míře individualizace budeme ke standardnímu termínu dodání potřebovat 4–6 týdnů navíc.

Dodání.
Váš nový smart fortwo na Vás čeká u Vašeho prodejce smart. Není snad nutné ani zmiňovat, že na všechny změny provedené v rámci programu smart BRABUS tailor made se vztahují veškeré záruky a služby smart..

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz