Radost z jízdy smart fortwo cabrio

Radost z jízdy.

Z virtuality do reality: slunce, palmy, Miami: užijte si léto v novém smartu fortwo kabrio – a objevte město ve zcela novém světle. Zažijte jedinečný pocit z jízdy ve smartu fortwo kabrio a rekordně malý poloměr otáčení z perspektivy spolujezdce, neboť budete mít více času být ohromeni. Otevřený novým nápadům: nový smart fortwo kabrio. Zažijte to nyní.

Nejmenší poloměr otáčení

Nejmenší poloměr otáčení pod sluncem: pokud jde o otáčení, smart fortwo nemá srovnání ani ve své verzi kabrio. Díky délce pouhých 2,69 m a novému přímému řízení s variabilním poměrem je poloměr otáčení měřený od kola ke kolu pouhých 6,95 m zcela výjimečný.

rozměry smart fortwo cabrio

V tak krátkém kabriu Vám město leží u nohou: s celkovou délkou pouhých 2,69 m, zvýšenou polohou sezení a výhledem do všech stran je parkování hračkou. Krátký převis a široký rozchod zajišťují dobrou přilnavost a opticky zvýrazňují vozidlo.

nízká hmotnost

Citelně lehčí: přímé řízení ještě více usnadňuje parkování a manévrování. Je kombinací komfortního posilovače řízení citlivého na rychlost a variabilního převodového poměru v závislosti na natočení volantu. Zaručuje agilní zatáčení a dobrou směrovou stabilitu.

potěšení z jízdy

Spoustu potěšení z jízdy: motor v zadní části a pohon zadních kol jsou běžně vyhrazeny sportovním vozidlům. Tato kombinace zaručuje u smartu fortwo také spoustu radosti z jízdy. Motory s výkonem 52 kW nebo 66 kW s automatickým systémem start-stop pokrývají široké výkonnostní spektrum, od vysokých otáček po pohodovou jízdu.

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz