Radost z řízení smart fortwo

Radost z řízení

Zábavnější jízda, parkování a manévrování.
Vzadu uložený motor a pohon zadních kol: Zní to spíš jako sportovní vůz, než auto pro město? To jistě ano. A tyto funkce jsou jedinečné pro smart fortwo v této třídě.

Spotřeba paliva (kombinovaná) 4,5-4,1litry / 100 km,
Emise CO2 (kombinace) 104 - 93 g / km [1]

Výrazné prvky.

Video výrazné prvky smart fortwo

Ovladatelnost.

Malý, ale s velkou ovladatelností. S délkou pouhých 2,69 m není těžké najít parkovací místo pro smart fortwo. A teď je to ještě jednodušší, protože díky vysoké poloze sedadla s dobrým výhled do všech stran, spatříte ještě rychleji bezplatná parkovací místa.

Délka 2,69 m

Krátký a lepší.
S délkou jen 2,69 m se smart fortwo vejde do každého prostoru a je ideální pro každodenní jízdu ve městě.

Průměr otáčení.
Bezkonkurenční v této disciplíně: smart fortwo. Díky své délce jen 2,69 m a nové Direct-Steer s proměnným poměrem kruhu otáčení jen 6,95 m měřeno od kola na kolo, se můžete obrátit téměř přímo na místě.

Vejde se do každého prostoru.
Vyplnění mezer: smart fortwo. S optimalizovaným místem k sezení, krátkou délkou vozidla a dobrým výhledem do všech stran je parkování hračkou.

průměr otáčení smart fortwo

Vynikající jízdní vlastnosti.

V městské džungli udrží tempo: s jeho dlouhým rozvorem, koly umístěnými na vnějších rozích a zvláštní šířce deseti centimetrů dostává smart fortwo kompaktní vzhled. A perfektní přilnavost.

Dlouhý rozvor smart fortwo

Dlouhý rozvor.
Extrémně krátké převisy: kola jsou umístěna na vnějších koncích vozidla - velmi neobvyklý design funkci v této formě. A nejenže vypadají dobře, v kombinaci se vzadu uloženým motorem to také umožňuje nejlepší možné využití prostoru a větší pocit prostornosti.

Široký rozchod kol smart fortwo

Široký rozchod kol.
Výrazná ikona: nový smart fortwo je o deset centimetrů širší než jeho předchůdce, a to má pozitivní vliv jak na vnitřní prostor, tak na vizuální vnímání.

Odpružení smart fortwo

Odpružení.
Bere ohled na silniční nerovnosti: s pružinami speciálně upravenými pro potřeby městských silnic dosáhnete cíle bezpečně a budete se cítit uvolněně.

Hbitost.

Agilita smart fortwo

Direct-Steer systém.
Výrazně lehčí: Direct-Steer systém výrazně usnadňuje parkování a manévrování. Direct-Steer kombinuje komfort na rychlost citlivého posilovače řízení s variabilními poměry transformace v závislosti na úhlu natočení volantu. A to nejen pro větší agilitu v zatáčkách, ale také se tím výrazně snižuje potřebná ovládací síla řízení při parkování.

Pohon.

Pohon smart fortwo

Smart fortwo vděčí za svůj ikonický vzhled umístění motoru a převodovky vzadu. Účinné 3-válcové benzínové motory s výkonem 45 kW, 52 kW nebo 66 kW turbo, 6stupňovou twinamic převodovkou, která je unikátní v této třídě vozidel a novou manuální 5-stupňovou garanční převodovkou Vám dopřejí maximální zábavu za volantem.

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz