Radost z řízení smart forfour

Radost z řízení.

Obratný a agilní.

Požitek z jízdy ve městě. smart Forfour je důsledně navržen pro požadavky řízení ve městě - do posledního detailu. Přesvědčte se sami!

Spotřeba paliva (kombinovaná) 4,7-4,2 l / 100 km,
Emise CO2 (kombinace) 108 - 97 g / km [1]

Výrazné prvky.

Video výrazné prvky smart fortwo

Ovladatelnost.

Hbitý ve městě: všude tam, kde budete, se dostanete rychle k cíli. A na cestě do cíle si budete moci vychutnat každou minutu za volantem. A dost možná to záměrně vezmete oklikou!

Ovladatelnost smart forfour

Průměr otáčení.
Velikost smart forfour spolu s Direct-Steer systémem určuje průměr otáčení pouhých 8,65 m, měřeno od kola na kolo. Takže pokud jste špatně odbočili, můžete se prostě jen otočit.

Parkování: Není problém.
Parkování ve městech není vždy snadné. Ale s novým smart forfour, můžete zaparkovat i na nejmenší parkovací místo. Díky motoru uloženému vzadu je tento mimořádně kompaktní čtyřmístný vůz jen 3,49 m dlouhý, díky čemuž se vejde i do parkovacích prostor, které ostatní řidiči odmítnou na první pohled.

průměr otáčení smart forfour

Hbitost.

Hbitost - smart forfour

Pohon zadních kol.
Díky vzadu umístěnému motoru a pohonu zadních kol je smart forfour mimořádně kompaktní. Nová manuální převodovka umocňuje potěšení z jízdy. A s výkonými, ale ekonomickými motory (45 kW, 52 kW a 66 kW turbo), bude zastávka na tankování vzácným potěšením.

Direct-Steer systém.
Výrazně lehčí: Direct-Steer systém výrazně usnadňuje parkování a manévrování. Direct-Steer kombinuje komfort na rychlost citlivého posilovače řízení s variabilními poměry transformace v závislosti na úhlu natočení volantu. A to nejen pro větší agilitu v zatáčkách, ale také se tím výrazně snižuje potřebná ovládací síla řízení při parkování.

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz