Konektivita smart fortwo cabrio

Konektivita.

Perfektní zvuk, perfektní připojení: systém smart Audio přehrává Vaši oblíbenou hudbu nejen z rádia, ale i prostřednictvím Bluetooth®, AUX a USB. A spolu s příplatkovým univerzálním držákem chytrého telefonu a aplikací smart cross connect představuje toto řešení Vaše multimediální ovládací centrum.

Přehled funkcí: audiosystém rovněž zahrnuje zdířku USB a AUX pro externí audiozařízení jako USB flash disk nebo MP3 přehrávač. Plně v souladu s nejnovějšími trendy umožňuje audiostreaming přehrávání hudebních skladeb uložených na chytrém telefonu prostřednictvím připojení Bluetooth®.

Držák chytrého telefonu: pomocí držáku chytrého telefonu dostupného za příplatek lze Váš chytrý telefon připojit k systému Audio. Držák je mechanicky nastavitelný: je kompatibilní s chytrými telefony s velikostí displeje od 3,5 do 5 palců. Navíc můžete svůj chytrý telefon nabíjet prostřednictvím integrované zdířky USB.

Rozhraní mezi Vaším chytrým telefonem a Vaším vozidlem kabrio

Rozhraní mezi Vaším chytrým telefonem a Vaším vozidlem kabrio: spolu s univerzálním držákem chytrého telefonu dodávaným za příplatek a systémem smart Audio přemění aplikace smart cross connect app Váš chytrý telefon v ovládací centrum pro hudbu, multimédia a navigaci.

bezplatná aplikace smart cross connect app je dostupná pro operační systémy iOS i Android a nabízí všechny druhy multimediální zábavy. Využijte všech funkcí aplikace smart cross connect app: v kombinaci s nastavitelným držákem chytrého telefonu, který je možné namontovat na rádio, můžete svůj chytrý telefon připojit a ovládat ho přes Bluetooth®  prostřednictvím systému Audio.

Přehled funkcí aplikace smart cross connect app:

 • Ovládání hlavních funkcí rádia v systému Audio
 • Hudba: audiostreaming vlastní hudby nebo široký výběr z mezinárodních internetových rozhlasových stanic
 • Navigace včetně hledání zvláštních cílů
 • Telefonování: přístup k osobním kontaktům
 • Vyhledávač parkovacího místa včetně speciálních parkovacích míst smart
 • Zobrazení nejbližšího partnera
 • Údaje o vozidle: zobrazení klíčových údajů o vozidle včetně rychlosti, spotřeby paliva, zrychlení
 • Vyhledání polohy vozidla: parkovací místo je uloženo, zobrazen zbývající čas doby parkování
 • Monitorování tras: ukládání posledních tras včetně skóre vozidla
 • Objevte další praktické aplikace od smart v app centru!

Mobilní všestranný talent

Mobilní všestranný talent: kromě atraktivního vzhledu umožňuje systém smart Media také plně intuitivní ovládání. Od navigace po automatickou klimatizaci se vše ovládá prostřednictvím velkého dotykového displeje.

Systém Media přináší dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 7 palců (17,8 cm) a mnoho funkcí. Kromě funkce hands-free a audiostreamingu prostřednictvím Bluetooth® je systém Media vybaven rozhraními pro AUX, USB a SD kartu – pro zobrazení obrázků a filmů a také poslech Vaší vlastní hudby. Díky službám LIVE bude Vaše plánování trasy vždy aktuální. Důležité funkce se navíc snadno ovládají pomocí hlasu. Používání služeb LIVE je včetně datových objemů po dobu tří let zdarma a lze ho následně prodloužit. Poznámka: dostupnost služeb TomTom LIVE závisí na dané zemi. Detektory policejních radarů jsou dostupné v následujících zemích: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Spojené království. Mezi další výbavy patří intuitivní ovládání gesty jako přibližování a oddalování prsty, rádio + DAB za příplatek, ukazatel funkcí ECO (hodnocení ECO, statistika, porovnání tras).

soundsystém JBL

Přemění kabrio ve scénu pod otevřeným nebem: soundsystém JBL rozšiřuje systém Media nebo Audio o působivý zvukový zážitek: 6 vysoce výkonných reproduktorů včetně demontovatelného basového reproduktoru v zavazadlovém prostoru a zesilovače s celkovým výkonem 200 W zajišťuje ve vozidle smart fortwo kabrio prvotřídní zvuk.

digitální rádio

Vše nastaveno pro nejlepší příjem: digitální rádio využívá dle dostupnosti digitální nebo analogový signál a nabízí tak vynikající kvalitu příjmu. Rovněž nabízí cenné informace o dopravě nebo programech rozhlasových stanic.

Vše nastaveno pro nejlepší příjem: digitální rádio využívá dle dostupnosti digitální nebo analogový signál a nabízí tak vynikající kvalitu příjmu. Rovněž nabízí cenné informace o dopravě nebo programech rozhlasových stanic.

Jelikož není přechod na digitální rádiový režim dostupný všude, digitální rádio se v závislosti na síle signálu automaticky přepne z digitálního na analogové a obráceně. Mezi digitálním a analogovým režimem můžete samozřejmě přepínat i manuálně.

Přehled funkcí:

 • Podporuje audiokódy DAB, DAB+ a DMB audio
 • Registruje a zobrazuje jména všech právě dostupných stanic a skupin (dvojitý přijímač DAB)
 • Registruje a zobrazuje data EPG (elektronický programový průvodce) jako začátek a konec programů
 • Téměř nepostřehnutelné automatické přepínání mezi stanicemi DAB a FM (hladké propojení)
 • Zobrazení interpreta/názvu stávající skladby
 • Zobrazení radiotextu (dynamický štítek) stávající stanice
 • Předvolba 12 stanic DAB

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz