Funkčnost smart fortwo cabrio

Funkčnost.

Dostatek prostoru pro slunné dny a každodenní jízdy: u smartu fortwo kabrio není perfektní pouze výhled. Rovněž interiér má velkorysé rozměry a nabízí spoustu prostoru. Díky zavazadlovému prostoru o objemu 340 l můžete vzít jednoduše s sebou vše, co každý den potřebujete!

detaily

Toto kabrio má vyřešeny všechny detaily: praktický úložný prostor ve víku zavazadlového prostoru slouží k uložení střešních nosičů, když je látková střecha plně otevřená.

úložné prostory

Vše úhledně na svém místě, když necháte vítr, aby Vám čechral vlasy: díky praktickým úložných výbavám a řešením nabízí smart fortwo kabrio spoustu prostoru pro předměty každodenní potřeby. Například s příplatkovou zásuvkou ve středové konzole, integrovaným držákům nápojů a praktickým úložným prostorám ve dveřích.

funkcnost4

Nyní je vidíte, nyní ne: střešní nosiče v barvě bezpečnostního rámu tridion lze během chvilky demontovat. Když je látková střecha plně otevřená, lze je bezpečně uložit ve víku zavazadlového prostoru.

výhled

Jasný výhled: látková střecha obsahuje vyhřívané skleněné zadní okno. Pro dobrý výhled i se zavřenou střechou a při venkovních teplotách pod nulou.pátečky.

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz