Funkčnost smart fortwo

Funkčnost.

Nejlepší věc, která se Vám může přihodit ve městě.
Nový smart fortwo vyhrává v každém ohledu – ne pouze svou délkou. Se svým zcela novým designem a ještě chytřejšími řešeními nastavuje ve své třídě nové standardy.

Objevte výrazné prvky smartu fortwo – jako inovativní asistenční systémy pro ještě větší bezpečnost a komfort, nesrovnatelný průměr otáčení, ohromné množství prostoru a velmi kvalitní řemeslné zpracování.

Spotřeba paliva (kombinovaná) 4,1 l/100 km,

Emise CO2 (kombinované) 93 g/km[1]

Výrazné prvky.

smart fortwo – filmová upoutávka praktický a komfortní

Zavazadlový prostor.

Tisíc nápadů naložených do 2,69 m.
Ať už každý den potřebujete cokoliv – jednoduše si to vezměte s sebou! Budete ohromeni, kolik se do smart fortwo vejde. Se svými široko otevíratelnými dveřmi a ohromně prostorným interiérem je opravdu velký.

smart fortwo – prostornost

Víko zavazadlového prostoru.
Dělené víko zavazadlového prostoru usnadňuje nakládku a vykládku. Stačí otevřít horní část a uložit do vozidla menší předměty. A u větších kusů pro komfortní nakládání sklopte dolní část.

smart fortwo – dělené víko zavazadlového prostoru

smart fortwo – objem zavazadlového prostoru

Objem zavazadlového prostoru.
Vezměte si s sebou vše potřebné: s objemem až 350 litrů je zavazadlový prostor smartu fortwo až překvapivě prostorný.

Úložné prostory.

smart fortwo – objem zavazadlového prostoru

Prostor pro drobné předměty.
Zásuvka ve středové konzoli je chytrým nápadem: vytváří nový prostor pro bezpečné uložení drobných předmětů mimo zvědavé pohledy zvenčí. Díky integrovanému držáku lze bezpečně převážet teplé i studené nápoje. Úložný prostor ve víku zavazadlového prostoru nabízí další prostor pro uložení drobných předmětů. Rovněž je zde možné uložit výstražnou vestu, lékárničku nebo výstražný trojúhelník. A do úložného prostoru ve dveřích lze umístit láhev o objemu až jeden litr. Speciální detail: výklopná schránka na brýle místo madla na straně řidiče představuje užitečnou výbavu na dosah ruky.

Vysoko umístěné sedadlo.

smart fortwo – vysoko umístěné sedadlo

Pro vynikající přehled.
Pro vynikající přehled: výše umístěné sedadlo, které je pro smart typické a které Vám umožňuje rychleji najít volné parkovací místo a zároveň usnadňuje nastupování a vystupování.

Se Sadou komfort si můžete nastavit sedadlo podle svých potřeb, neboť sedadlo řidiče a sloupek řízení jsou výškově nastavitelné a lze je individuálně seřídit podle Vaší výšky a postavy.

Sada komfort

Další speciální výbava.

 • Centrální zamykání dálkovým ovládáním.
  Usnadňuje zamykání a odemykání: centrální zamykání dálkovým ovládáním, vizuální zamknutí – potvrzovací signál a integrovaný imobilizér.
 • Elektrické ovládání oken s komfortním ovládáním a snímačem překážek.
  Zajišťuje spoustu čerstvého vzduchu v interiéru: elektricky ovládaná okna s komfortním ovládáním.
 • Vyhřívané zadní okno.
  Vyhřívané zadní okno rychle zajistí dobrý výhled na dění za vozidlem.
 • Komfortní stěrače čelního okna s cyklickým spínačem a automatickou funkcí ostřikování/stírání.
  Stěrače čelního okna mají spínač cyklického ovládání v závislosti na rychlosti jízdy. Příplatkový dešťový a světelný senzor zajišťuje frekvenci stírání upravenou dle intenzity deště.
 • Stěrač zadního okna s cyklickým spínačem a automatickou funkcí ostřikování/stírání.
  Stěrač zadního okna zajišťuje dobrý výhled na dění za Vámi. Inteligentní řešení: aktivuje se automaticky po zapnutí stěračů čelního okna a při zařazení zpátečky.

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz