Funkčnost smart forfour

Funkčnost.

Nové nápady pro kompaktní třídu.

S celou řadou inteligentních řešení je smart forfour perfektním vozidlem pro všechny cesty, které jste si naplánovali – sami, ve dvou, ve třech nebo ve čtyřech. Jednoduše sledujte běh města a naložte vše, co Vám přijde do cesty. Díky širokým dveřím, které lze otevřít v úhlu až 85°, velmi pohodlně nastoupíte, vystoupíte a naložíte a vyložíte přepravovaný náklad.

Spotřeba paliva (kombinovaná) 4,2 l/100 km,

Emise CO2 (kombinované) 97 g/km[1]

Výrazné prvky.

smart forfour – filmová upoutávka funkčnost

Zavazadlový prostor.

smart forfour – prostornost

Variabilní. Komfortní.

Zadní sedadla smart forfour umožňují obzvlášť vysokou variabilitu interiéru a poskytují Vám tak více flexibility. Za příplatek jsou dostupná samostatně sklopná opěradla zadního lavicového sedadla, což znamená, že i s jedním spolujezdcem vzadu je stále dostatek prostoru pro větší předměty. Opěradla lze sklopit dolů na sedák a vytvořit tak téměř rovnou ložnou plochu.

smart forfour – cargo volume

Objem zavazadlového prostoru.

S lavicovým sedadlem sklopeným dolů má zavazadlový prostor vynikající objem 975 litrů. A díky sklopnému opěradlu sedadla spolujezdce můžete přepravit předměty o délce až 2,2 m. Ale i když cestujete ve čtyřech, pojme zavazadlový prostor se zadními sedadly v nákladní poloze až 215 litrů, čímž Vám poskytne prostor pro vše, co na krátkou dovolenou potřebujete.

smart forfour – úhel otvírání zadních dveří 85°

Úhel otvírání předních dveří 85°.

Zadní dveře smart forfour otvíratelné v úhlu 85° lze otevřít téměř do pravého úhlu, čímž je nakládání velkých nebo objemných předmětů snazší než u jiných vozidel.

smart forfour – sedadla readyspace

Sedadla readyspace.

Sedadla readyspace jsou dostupná za příplatek místo zadního lavicového sedadla. Je velmi jednoduché samostatně sklopit sedák do prostoru pro nohy – rychlý a jednoduchý způsob, jak vytvořit více prostoru pro přepravu delších předmětů. A pokud potřebujete rovnou ložnou plochu, jednoduše sklopte opěradla dolů. V kombinaci s vyjímatelným úložným prostorem nabízí toto řešení maximální flexibilitu úložného prostoru.

smart forfour – výbavy

Zadní lavicové sedadlo.
Opěradla zadního sedadla jsou pro snazší nakládání sklopná v poměru 50:50. V přepravní pozici 12° navíc zvyšují kapacitu zavazadlového prostoru. Současně lze sedadlo využívat nebo na něj umístit dětskou sedačku.

Sedadlo spolujezdce.
Opěradlo sedadla spolujezdce lze sklopit dolů a vytvořit tak prostor pro objemné předměty.

Úložné prostory.

Prostor pro drobné předměty.
Zásuvka ve středové konzole je chytrým nápadem: vytváří nový prostor pro bezpečné uložení drobných předmětů mimo zvědavé pohledy zvenčí. Díky integrovanému držáku lze bezpečně převážet teplé i studené nápoje. Úložný prostor ve víku zavazadlového prostoru nabízí další prostor pro uložení drobných předmětů. Rovněž je zde možné uložit výstražnou vestu, lékárničku nebo výstražný trojúhelník. A do úložného prostoru ve dveřích lze umístit láhev o objemu až jeden litr. Speciální detail: výklopná schránka na brýle místo madla na straně řidiče představuje užitečnou výbavu na dosah ruky.

Interiér smart forfour – různé úložné možnosti

Vysoko umístěné sedadlo.

smart forfour – vysoko umístěné sedadlo

Pro vynikající přehled.
Pro vynikající přehled: výše umístěné sedadlo, které je pro smart typické a které Vám umožňuje rychleji najít volné parkovací místo a zároveň usnadňuje nastupování a vystupování.

Se sadou Komfort si můžete nastavit sedadlo dle svých potřeb, neboť sedadlo řidiče a sloupek řízení jsou výškově nastavitelné a lze je individuálně seřídit dle Vaší výšky a postavy.

Sada Komfort

Další speciální výbavy.

 • Centrální zamykání dálkovým ovládáním.
  Usnadňuje zamykání a odemykání: centrální zamykání dálkovým ovládáním, vizuální zamknutí – potvrzovací signál a integrovaný imobilizér.
 • Elektrické ovládání oken s komfortním ovládáním a snímačem překážek.
  Zajišťuje spoustu čerstvého vzduchu v interiéru: elektricky ovládaná okna s komfortním ovládáním.
 • Manuální ovládání zadních bočních oken.
  Pro čerstvý vzduch, kdykoliv chcete: zadní boční okna se ovládají manuálně a umožňují rychlé vyvětrání interiéru.
 • Vyhřívané zadní okno.
  Vyhřívané zadní okno rychle zajistí dobrý výhled na dění za vozidlem.
 • Komfortní stěrače čelního okna s cyklickým spínačem a automatickou funkcí ostřikování/stírání.
  Stěrače čelního okna mají spínač cyklického ovládání v závislosti na rychlosti jízdy. Příplatkový dešťový a světelný senzor zajišťuje frekvenci stírání upravenou dle intenzity deště.
 • Stěrač zadního okna s cyklickým spínačem a automatickou funkcí ostřikování/stírání.
  Stěrač zadního okna zajišťuje dobrý výhled na dění za Vámi. Inteligentní řešení: aktivuje se automaticky po zapnutí stěračů čelního okna a při zařazení zpátečky.

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz