Design smart fortwo cabrio

Design.

Design smart: smart fortwo kabrio je nepochybně smart, ale se svým vlastním výrazným charakterem. Ikonický dvoubarevný design je umocněn látkovou střechou tritop v červené nebo černé barvě. Perfektní celkový vzhled, který rozděluje názor na to, jak vypadá lépe: „otevřený“ nebo „zavřený“.

Perfektní volba pro doladění Vašeho vozidla smart: kola z lehkých slitin nebo oceli, černá nebo stříbrná, s paprsky nebo dvoupaprsky: různé designy ráfku uspokojí každé přání.

kola z lehkých slitin

Zářící výrazné prvky: za příplatek Vás čelní světlomety v designu čirého skla přivítají s integrovanými funkčními a elegantními světly pro denní svícení vybavenými technologií optického vlákna LED.

světlomety

Flexibilní střecha, nabízí veškeré možnosti: látková střecha tritop je dostupná v červené a černé barvě a lze ji během několik sekund otevřít do jakékoliv polohy a znovu ji zavřít. I za jízdy. Můžete tak dovnitř vpustit sluneční světlo, zatímco chlad a mokro zůstanou venku.

střecha

Čerstvý vzduch i se zavřenou látkovou střechou: velké výdechy vzduchu v přístrojové desce zajišťují stále příjemnou teplotu a čerstvý vzduch – a po jejich zavření se objeví logo smart.

přístrojová deska

Nejpřitažlivější zdroj světla hned po slunci: ambientní osvětlení zvýrazňuje v noci to nejlepší ze stylového interiéru. Kabely z optických vláken ve středovém panelu dveří, středové konzole a prostoru pro nohy vytváří nepřímé, jemné světlo. Detail s atmosférou: kabel z optických vláken vykresluje kulaté kontury zásuvky středové konzoly.

osvětlení

Sportovní řízení: tříramenný multifunkční sportovní volant čalouněný v perforované kůži s šedým prošitím propůjčuje interiéru ještě dynamičtější vzhled. Nejen dobře vypadá: často používané funkce se bezpečně a pohodlně používají díky integrovaným tlačítkům.

multifunkční volant

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz