design smart fortwo

Design.

Zcela nový. A typicky smart.
Snadnost, s jakou vklouznete na malá parkovací místa, je asi tak vše, co Vám připomene, že právě sedíte v malém vozidle. Interiér je překvapivě prostorný, je vybavený materiály, na které je radost se podívat a kterých je radost se dotýkat, a hladkými dezénovými křivkami, se kterými si vychutnáte každý kilometr své jízdy. Č
etné plochy jsou čalouněné v kombinacích barev od elegantních po extravagantní. smart fortwo si polepšil nejen v designu a kvalitě, nýbrž i v šířce interiéru větší o 10 cm, které mu dávají nový, svěží vzhled.

Spotřeba paliva (kombinovaná) 4,1 l/100 km,

Emise CO2 (kombinované) 93 g/km[1]

Výrazné prvky.

Design smartu fortwo – filmová upoutávka

Exteriér.

smart fortwo – barevná koncepce exteriéru

Dvě barvy. Jedinečný výsledek.
Typicky smart a nezaměnitelný: smart fortwo kombinuje známé designové výbavy, jako je dvoubarevná koncepce skládající se z bezpečnostního rámu tridion a bodypanelů, s novými nápady a detaily. Výsledkem je design, který se jasně liší od ostatních vozidel na silnici, čímž zajišťuje trochu větší rozmanitost města.

Exteriér smartu fortwo – nabídka kol

Ráfky.
Kola z lehkých slitin nebo oceli, černá nebo stříbrná, s loukotěmi nebo dvouloukotěmi: různé designy ráfku uspokojí každé přání.

Exteriér smartu fortwo – design světel

Design světel.
Zářící výrazné prvky: za příplatek Vás čelní světlomety v designu čirého skla přivítají s integrovanými funkčními a elegantními světly pro denní svícení vybavenými technologií optického vlákna LED.

Design smartu fortwo design – panoramatické střešní okno

Panoramatické střešní okno.
1,2 metru čtverečního panoramatického střešního okna vyrobeného z polykarbonátu odolného proti rozbití přináší do interiéru více světla a vytváří pocit prostornosti. Skládá se ze dvou segmentů laminovaného skla v čelní části a jednovrstvého bezpečnostní skla v zadní části. Plynule nastavitelná látková sluneční clona v případě potřeby poskytuje stín. Lehké ztmavení pohlcuje 60 % sluneční energie a 100 % ultrafialových paprsků.

Interiér.

interiér smart fortwo

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz