design smart forfour

Design.

Typicky smart: opravdu velmi atraktivní.

Čelní část smart forfour Vás přivítá s úsměvem: výraznému vzhledu čelní části vévodí mřížka chladiče se strukturou včelích pláství s integrovaným logem smart. Halogenové světlomety s čistým designem propůjčují smart forfour sebevědomý vzhled ve dne i v noci. Za příplatek Vás budou během dne doprovázet integrovaná elegantní světla pro denní svícení vybavená technologií optických vláken LED a přivítací funkcí.

Spotřeba paliva (kombinovaná) 4,2 l/100 km,

Emise CO2 (kombinované) 97 g/km[1]

Výrazné prvky.

Design smartu fortwo – filmová upoutávka

Exteriér.

Exteriér smart forfour

Dvě barvy. Jedinečný výsledek. Pro čtyři.

Dynamická linie coupé a dvoubarevná kombinace bezpečnostního rámu tridion a karoserie v městském provozu skutečně přitahují pozornost. A díky dlouhému rozvoru a extrémně krátkým přesahům je smart skutečně velmi kompaktní. Skutečný smart, který na silnicích města určitě způsobí rozruch.

smart forfour – barevná koncepce exteriéru

smart forfour – řada kol

Disky.

Kola z lehkých slitin nebo oceli, černá nebo stříbrná, s loukotěmi nebo dvouloukotěmi: volba je na Vás.

Exteriér smart forfour – design světel

Design světel.

Zářící výrazný prvek: čelní světlomety v čistém designu s halogenovými světly propůjčují smart forfour sebevědomý vzhled – a za příplatek Vás pozdraví s přivítací funkcí a s integrovanými funkčními a elegantními světly pro denní svícení vybavenými technologií optického vlákna LED. V zadní části převládají velká dvoubarevná světla – se segmenty LED, pokud si zvolíte příplatkovou sadu LED & Sensor. Koncová světla integrovaná do bezpečnostního rámu tridion dodávají designu prémiový vzhled a propůjčují zadní části její vlastní výrazný charakter.

smart forfour – panoramatické střešní okno

Střechy.

  • Sklápěcí střecha.
    Vychutnejte si pocit otevřeného prostoru se sklápěcí plátěnou střechou. Díky elektrickému pohonu lze střechu otevřít a zavřít při rychlosti do 100km/hod. A co víc, zatahovací síť zabraňuje nežádoucímu průvanu.
  • Panoramatické střešní okno.
    1,2 metru čtverečního panoramatického střešního okna vyrobeného z polykarbonátu odolného proti rozbití přináší do interiéru více světla a vytváří pocit prostornosti. Skládá se ze dvou segmentů laminovaného skla v čelní části a jednovrstvého bezpečnostní skla v zadní části. Plynule nastavitelná látková sluneční clona poskytuje v případě potřeby stín. Lehké ztmavení pohlcuje 60 % sluneční energie a 100 % ultrafialových paprsků.
  • Pevná střecha.
    Pevná střecha je atraktivní a zároveň robustní. Je vyrobena z ocelového plátu natřeného v barvě bezpečnostního rámu tridion

Interiér.

interiér smart forfour

Copyright © 2015-2020 CENTRUM Moravia a CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.
Webmaster WSO.cz